Už len pár dní nás delí od premiéry dlho očakávanej romantickej komédie “Všetko alebo nič” natočenej podľa bestselleru Evity Urbaníkovej. Od októbra poznáme aj titulnú skladbu filmu s rovnomenným názvom, ktorú naspievala Dara Rolins. Avšak nie je jediná, ďalšie dve má na svedomí Ewa Farna.

Od videoklipu “Všetko alebo nič” k sfilmovanému románu s rovnakým názvom, ktorý príde do kín 12. januára, mnohí očakávali viac. Skladba od Dary Rolins je síce príjemná, no video nemá s filmom nič spoločné. Celý je o Dare, jej tele a slávnych bradavkách. A práve to u fanúšikov bestselleru vyvolalo sklamanie, v klipe totiž chýba čo i len najmenšia ochutnávka filmu.

Keďže komédia má slovensko-česko-poľské zastúpenie, jej titulná skladba nie je len v slovenčine. V češtine a poľštine ju naspievala 23-ročná Eva Farna. Evine verzie sa volajú síce rovnako ako tá Darina, avšak slová aj hudba sú iné a omnoho lepšie! Nehovoriac o videu, ktoré obsahuje presne to, čo má filmová pieseň, respektíve video mať. V tomto prípade teda bratom Čechom uznávame, že Ewina lastovička by nás do kín pritiahla omnoho viac ako mňaukajúca Dara s presvitajúcimi bradavkami.

Dara Rolins – Všetko Alebo Nič

Ewa Farna – Všechno nebo nic

Ewa Farna – Wszystko albo nic

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Mladá baba, ktorá sa rada pozerá celebritám na zúbky. A občas tam nájde aj nejaký kaz, o ktorý sa s vami rada podelí. :)