O pár týždňov tomu bude rok, čo prišiel hudobný svet o veľkú spevácku hviezdu. Fanúšikovia Karla Gotta budú za svojim idolom smútiť ešte veľmi dlho, no potešujúcou správou by pre nich mohla byť aspoň informácia, že už čoskoro Maestro ožije na filmových plátnach. Do kín totiž mieri film Karel!

,,Vážení a milí, ďakujem za krásne maily a listy, ktoré mi posielate v súvislosti s dnešnými nedožitými narodeninami môjho manžela. Som veľmi rada, že práve dnes, 14. 7., vám môžeme po prvý raz ukázať prvé zábery z filmu Karel. Dúfam, že vás krátke video poteší,” takmer dva mesiace dozadu napísala vdova po Karlovi Gottovi k malej ochutnávke dlho očakávaného dokumentu o hudobnej legende.

Už na základe krátkych scén bolo jasné, že pôjde o mimoriadne emotívnu snímku, spôsobujúcu na tele husiu kožu, pričom oficiálny trailer, ktorý vyšiel len pred malou chvíľou, to iba jasne potvrdzuje.

,,Milí priaznivci, som nesmierne rada, že vám môžeme predstaviť oficiálny trailer k filmu Karel. Verím, že na vás dokáže aspoň čiastočne preniesť obrovskú otvorenosť a lásku, s ktorou film vznikal. Vaša Ivana,” upútavku na dielo od režisérky Oľgy Malířové Špátovej okomentovala na svojom Facebooku životná láska Božského Káju, ktorý nás 1. októbra 2019 vo veku 80 rokov navždy opustil. Premiéra celovečeného dokumentu je naplánovaná už čoskoro, a to na 15. október 2020.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Karel Gott, YouTube