Začiatkom roka 2015 vyvolal film ,,50 odtieňov sivej” celosvetovú hystériu. Príbeh Anastasie a Christiana zvlhčil nohavičky mnohým ženám, ktoré netrpezlivo čakajú na jeho pokračovanie. Už 4.2.2016 však bude mať v slovenských kinách premiéru film ,,50 odtieňov čiernej”, ktorý je paródiou na svetoznámy bestseller, natočený tvorcami ságy ,,Scary Movie”! 

Kým ženy v každom veku už netrpezlivo čakajú na pokračovanie celosvetovo úspešného filmu ,,50 odtieňov sivej”, už onedlho sa do kín dostane jeho odviazanejšia verzia. O vtipné, ale aj trápne scény nebude núdza. Zvodného Christiana Greya si zahrá Marlon Wayans, ktorý je známy svojím komediálnym talentom a po jeho boku sa predstaví Jane Seymour, známa predovšetkým ako doktorka Quinnová. Pozrite si s nami trailer k tejto vtipnej lahôdke a nepochybujeme, že na premiéru filmu sa budete tešiť minimálne tak, ako na pôvodnú verziu trilógie. :)

Foto: Pinterest | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.