Tento týždeň je jedným z najkontroverznejších, aký kedy diváci Bez servítky videli. V hlavnej role vystupuje svojský Filip, ktorý najväčšmi šokoval v stredu, kedy svojich protihráčov hostil neštandardným prístupom. 

Mladý taxikár sa o varenie postaral sám. Pre štyroch sokov si pripravil fazuľovú polievku, špekačky na pive a kečupe, pričom to nakoniec zaklincoval nedopečeným broskyňovým koláčom.

Filip Bez servítky

Ostatných súťažiacich však nepohoršilo iba menu, ale i neprimerané správanie, arogancia, zlé prestieranie a hostiteľovo ošatenie, nakoľko ich privítal v špinavom tričku. Ako jeho program vystúpili mladíci známi z talentových šou Adrian Figa a Jeffy Boy. Za celý večer si tak Filip vyslúžil len 2 body. 

Nie je ničím nezvyčajným, že fanúšikovia JOJ-kárskej kulinárskej relácie zanechávajú na sociálnych sieťach kritické komentáre. Avšak 27-ročný „kuchár“ šokoval natoľko, že ho niektorí diváci začali ľutovať. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Každý normálny vidí, že Filip nie je v poriadku a čudujem sa, že takýchto ľudí do takejto relácie. Iba ich zosmiešnia. Ale im o to ide, pretože vďaka takým ľuďom, ako je Filip, majú sledovanosť. Filip sem jednoznačne nepatrí a je mi ho ľúto,“ vyjadrila sa na Facebooku neznáma žena, ktorá nebola sama. ,,On je chorý… nebrala by som ho vôbec vážne. Má zdravotné postihnutie. Povzniesla by som sa nad tým a hotovo,“ objavilo sa medzi početnou kritikou na margo súťažiaceho.

Foto/Zdroj: TV JOJ, Facebook – Televízia JOJ