V relácii Bez servítky bolo tento týždeň poriadne „veselo“! O jedinečné okamihy sa staral najmä Filip Jakubec, nad ktorým otvárali ústa nielen jeho súperi, ale i diváci pri obrazovkách. Počas svojho kuchtenia sa mladý taxikár pochválil aj informáciou, že má priateľku. Toto je ona!

Keď 27-ročný Filip v stredu kolegom naservíroval fazuľovú polievku s klobásou, špekačky na pive a kečupe a nedopečený koláč, nikto zrejme nečakal, že v daný týždeň jeho dvojbodové menu ešte niečo prekoná. Nuž ale stalo sa. Na druhý deň rodák z Podpoľania šokoval tým, že si namiesto večere ďalšej súťažiacej pochutnával na pizzi Hawai, ktorú si k nej domov objednal cez donášku.

Taxikár divákom o sebe prezradil, že je až po uši zamilovaný do o 11 rokov staršej dámy,,Mám čerstvý vzťah, ale verím, že časom budeme spálňu zdieľať už dvaja. Keď mi je tak smutno, tak si prezerám fotky mojej priateľky, ktorá je vzdialená 450 kilometrov,“ uviedol na kameru vášnivý cestovateľ. Blondínku zo snímok v telefóne označil za lásku svojho života.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Spoločnú foto Filipa a jeho priateľky nájdete — TU —

Zdroj/Foto: Pluska.sk, Joj.sk, Instagram/tvjoj