Dvojnásobný otecko Filip Tůma sa nechá nahovoriť na každú srandu, tentokrát mal ale na mále. Po tom, ako sa snažil v rámci šou 2na1 nachytať v drogérii nakupujúceho z Čiech, strhla sa nečakaná bitka!

Prekabátiť známeho herca z Oteckov je vraj poriadne ťažké, no on sám sa dokáže zahrať na čokoľvek. Situácia, v akej došlo v jednom z bratislavských reťazcov, však bola už tak trochu nad jeho sily.

filip tuma 2na1

Operný spevák plnil pokyny moderátorskej dvojice Adely Vinczeovej a Dana Dangla – tí mu do ucha šepkali provokatívne vetičky, ktoré následne posmešným tónom tlmočil neznámemu mužovi v obchode. No na odhalenie, že išlo o skrytú kameru, reagoval nakupujúci nanajvýš podráždene, a tak sa v drogérii strhla náhla fyzická potýčka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na šokovanom Filipovi bolo vidieť, že mu nie je všetko jedno a vôbec netušil, ako sa má zachovať. Neskôr sa snažil napätie rozpustiť humorom, no nik z prítomných na to nemal náladu. Keď sa agresor vrátil späť do obchodu, okamžite sa vybral k hercovi a vtom sa stalo niečo prekvapivé – pán z Čiech bol totiž objednaným kaskadérom, vďaka ktorému sa podarilo partnera Nely Pociskovej úspešne nachytať!

filip tuma 2 na 1

Celé VIDEO s Filipom Tůmom v obchode si pozriete TU

Zdroj: TV Markíza | Foto: Markiza.sk, YouTube