Filip Tůma a Nela Pocisková majú spolu dve malé deti, syna Hektora a dcérku Lianu. Prominentná dvojica si ich fotografie drží v útlom súkromí, a tak mnohých fanúšikov zarazil najnovší príspevok televízneho otecka, ktorý sa pochválil milým záberom na ich malého anjelika!

Filip Tůma je hrdým oteckom nielen v televíznom seriáli. Slovenský herec sa teší z dvoch malých detičiek, ktoré má spolu s divadelnou divou Nelou Pociskovou. Tá sa však v minulosti vyjadrila, že svoje ratolesti nechce zverejňovať na sociálne siete, a tak si ich snímky držia len v rodinnom archíve až do momentu, kým sa budú môcť sami rozhodnúť o ich medializácii.

Pri príležitosti tretích narodenín si ale Filip neodpustil milý príspevok venovaný svojmu prvorodenému synovi. „Verím, že s ním udržím krok čo najdlhšie,” herec poznamenal k fotke, kde môžeme vidieť malého Hektora na pláži.

Síce na danom zábere nevidno Tůmovmu synovi do tváre, no môžeme povedať, že sa predsa len nájde jedna vec, ktorou sa nezaprie svojej známej mamine. Hektor sa totiž môže pýšiť roztomilými bledými vláskami, vďaka čomu vyzerá ako malý anjelik. Čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Filip_Tumaa, Facebook, TV Markíza