Herecká dvojica Nela Pocisková a Filip Tůma patria medzi najstabilnejšie páry v slovenskom šoubiznise, a to i napriek faktu, že sa spolu ešte stále nepostavili pred oltár. Zaľúbencom neprekážal ani väčší vekový rozdiel v tom, aby si založili krásnu rodinku, vďaka čomu sa dnes radujú z dvoch podarených detičiek. Prečo si ale doteraz stále nepovedali životné ÁNO?

Populárny markizácky otecko a niekdajšia seriálová hviezda sa dali dohromady počas éry Búrlivého vína a od tých čias si užívajú harmonické partnerstvo a kvalitné rodinné zázemie. Slávne hrdličky však čoraz častejšie čelia otázkam ohľadne sobáša, ktorý by v ich prípade perfektne doladil priam rozprávkovú idylku.

filip tuma

Filip v otvorenom rozhovore pre Nový čas prezradil, že sa svadbe ani jeden z hlavných aktérov nebráni, no zatiaľ im na to akosi nevyšiel čas. 41-ročný operný spevák je totiž presvedčený o tom, že veci sa im tak nejak samé dejú, keďže ani potomkov nijak zvlášť vopred neplánovali a dnes im po dome pobehujú už dve ratolesti. Čo sa obradu týka, dvojica by si chcela pre vzácnu udalosť vyhradiť dostatok potrebného času i energie.

,,V živote sme neplánovali ani deti, ani nič a aj toto vznikne spontánne. Ale vôbec to nie je tak, že nechceme svadbu. My chceme svadbu, ale nechceme ju tak, že medzi natáčaním, medzi priamym prenosom, medzi tým, ako uspávaš deti, kojíš… Takže chceme, aby si Nelka na tú svadbu spomenula nie tak, že o desiatej spala s deťmi, ale že sme si dobre zatancovali a že som sa zabavil,” znie umelcove vysvetlenie pre doterajšie neuzavretie manželského zväzku, ktoré skutočne dáva zmysel.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

nela pociskova filip tuma

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/filip_tumaa