Operný spevák Filip Tůma má po svojom boku už viac ako tri roky multitalentovanú krásku Nelu Pociskovú. Na prvý pohľad sa zdá, že sú absolútne zosúladení a neexistuje nič, v čom má ich vzťah ,,nedostatky”. Opak je však pravdou, mama malého Hektora totiž nemôže so svojím partnerom zdieľať jednu zo svojich najväčších vášní.

Zaneprázdnený spevák a herec Filip Tůma má rozhodne šťastie, že našiel ženu, ktorá disponuje toľkými schopnosťami. Herectvo, spev, ba dokonca aj tanec má Nela v malíčku, no práve tanečné pohyby sa stali kameňom úrazu hereckého páru.

Filip bol súčasťou mnohých rodinných osláv u Pociskových, kde to Nelina rodina na parkete poriadne roztočila. Okamžite teda bolo jasné, po kom zdelil talentovaný miláčik Slovenska rytmus. Operný spevák im však fandil vždy iba od stola. Mama malého Hektora je tak nútená tancovať iba sama alebo sa v horšom prípade na parkete ani neobjaví. O herečke je však všeobecne známe, že tanec miluje. Predsa len, v obľúbenej relácií Let´s Dance sa stala kráľovnou parketu, a to mala iba devätnásť rokov.

No to, že je Tůma tanečného drevo, využíva aspoň v súkromí, keď chce svojej milovanej polovičke zlepšiť náladu. ,,Vtedy ona padne na kolená a rozplače sa od smiechu,“ povedal Filip pre cas.sk. Profesionálna tanečníčka však chcela byť milá a snažila sa ho podporiť vyjadrením, že predsa len trochu cíti rytmus. ,,Ale zle,“ odpovedal jej s úškrnom pohybovo nemotorný spevák.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.