Nela Pocisková a Filip Tůma sú známym slovenským prominentným párikom. Naprek tomu, že zaľúbená dvojica spoločne vychováva dve ratolesti Hektora a Lianku, žije „nadivoko“. Odbijú už konečne svadobné zvony aj hereckým kolegom? 

Medzi talentovanými umelcami preskočila iskra počas nakrúcania v tom čase ostrosledovaného seriálu Búrlivé víno. Jedni z hlavných aktérov tak vytvorili pár, no prišla kríza a dvojica si dala na čas zbohom.

tuma pociskova

Filipa Tůmu a Nelu Pociskovú opäť zasiahol Amorov šíp a v roku 2016 sa z nich stali rodičia synčeka Hektora, ku ktorému neskôr pribudla dcérka Lianka. Hrdličky si však ešte stále nestihli povedať svoje áno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hviezda seriálu Oteckovia pre portál Život.sk zodpovedala otázku, či sa s Nelkou plánujú zobrať. ,,Áno, svadba bude! V podstate nás zabrzdil kovid. Dúfam, že táto vlna, ktorá teraz začína šarapatiť, už do takej veľkej miery neprepukne. Konkrétny termín ešte nemáme, ale svadba je pre nás určite téma, ktorú chceme vyriešiť. Samozrejme, nie preto, že by to chcela verejnosť,“ vyzradil talentovaný partner uznávanej speváčky.

pociskova

Zdroj: zivot.pluska.sk | Foto: Instagram/pocikova.nela