Kontroverzný slovenský futbalista Filip Šebo pomotal hlavu už nejednej žene. Stačila na to jediná fotka, na ktorej ukázal, čo nosí medzi nohami!

Filip Šebo je bývalý slovenský futbalista, ktorý sa však momentálne venuje triatlonu. Rodák z Bratislavy je okrem futbalového umenia známy aj svojím citom pre módu, taktiež sa preslávil niekoľkoročným vzťahom so slovenskou modelkou Magdalénou Šebestovou. Nie je to tak dávno, čo Filip výrazne zmenil svoj imidž a podľa ohlasov na sociálnych sieťach to pozitívne ocenila nejedna žena. Najnovšie si však Filip Šebo pripravil pre svoje ženské fanúšičky ďalšie prekvapenie, tentokrát s erotickým podtónom. Na Instagrame totiž zverejnil fotku svojho náradia medzi nohami!

Kontroverznú fotku Filipa Šeba nájdete na jeho Instagrame >>> TU

Zdroj|Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)