Filip Šebo a Emma Drobná sú jedným z najsympatickejších párikov nášho šoubiznisu. Teraz slovenský futbalista odhalil niečo viac z ich intímneho súkromia. 

Vtipný rozhovor v rádiu Európa 2, v rámci ktorého vyspovedal bývalého profesionálneho športovcu známy komik a moderátor Bekim Aziri, pobaví a nadchne všetkých fanúšikov zamilovanej dvojice. Okrem najväčšieho životného sklamania či budúcich plánoch s partnerkou Emmou Šebo priznal aj niečo, čo je v ich spálni absolútne tabu!

Stalo sa tak po tom, čo sa hosťa moderátor spýtal pikantnú otázku. „Keď si sám doma, pozrieš si občas nejaké filmy pre dospelých?“ Väčšina ľudí by zrejme od hanby očervenela, no bývalý útočník zvládol situáciu ako profesionál. Dokonca prezradil viac, než by všetci očakávali.

Ruku na srdce! Ja som strašne verný Emme, strašne, takže si NEPOZRIEM filmy pre dospelých. Fakt! Respektíve, posledné tri roky som si nepozrel,“ priznal Filip, a následne uviedol aj dôvod. „Ani to nepotrebujem, ani nemám prečo, môj životný film pre dospelých už sa tri roky odohráva doma,“ dodal, čím musel rozhodne potešiť svoju populárnu polovičku. Teda, to je ale láska!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: YouTube/Rádio Európa 2 l Foto: Instagram/FilipSebo