Pôvabná speváčka si už viac ako rok užíva materskú dovolenku a raduje sa z dcérky Ruminky. Monika popri dieťati stíha aj rôzne pracovné ponuky. Najnovšie spojila sily so stylistom Lukášom Kimličkom a nafotila odvážnejšie snímky pre magazín Grade.

Sympatická mamička si od čias SuperStar vybudovala silnú základňu fanúšikov, s ktorou sa delí o zaujímavosti z profesionálneho, ale aj súkromného života. Na jej Instagrame nájdete najmä fotografie s malou Rumiou, no charizmatická tmavovláska nezabúda ani na svoju kariéru či spoluprácu s rôznymi módnymi značkami.

bagarova s dcerkou

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Najnovšie Bagárová odhodila zábrany a pochválila sa odvážnejším snímkami. Umelkyňa pózuje v šatách s hlbokým výstrihom či v červenom saku, ktoré odhaľuje jej poprsie.

,,Každá žena by mala byť sebavedomá, ale zdravo. Mať sa rada a starať sa o svoj zovňajšok, ale najdôležitejšie je vnútro – spokojné, šťastné a naplnené srdce pozitívnou energiou. To je sila života,” napísala mamička k šteklivým záberom na sociálnej sieti. Monika sa pýši telom bohyne a málokto by jej tipol, že je matkou ročnej dcérky.

Moniku Bagárovú na odvážnych fotkách nájdete -TU-

bagarova vyjadrenie

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika