Zuzaná Fialová ešte donedávna hviezdila ako porotkyňa skvelej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorej sa už stala neoddeliteľnou súčasťou. Okrem toho je tiež jednou z najvyhľadávanejších slovenských herečiek. Málokto však vie, že večne usmiatu Zuzanu v súkromí trápia vážne zdravotné ťažkosti.

Populárna brunetka patrí medzi ženy, ktoré sa na verejnosti prezentujú ako šťastné a veselé dámy. O to viac prekvapila fanúšikov správa o jej problémoch, o ktorých herečka nemá vo zvyku hovoriť. Fialová však v rozhovore pre InVitro priznala, že ju trápia ťažkosti s extrémne nízkym tlakom. „Som brutálny nízkotlakár a ráno si dám: kávu, druhú kávu, cigaretu. Potom začnem fungovať vo svojom zrýchlenom režime,“ priblížila Zuzana svoj bežný ranný rituál.

zuzana fialova

Že takýto štýl nie je práve najzdravší – to je jasné asi každému z nás. Uvedomuje si to aj bývalá porotkyňa “Tvojej tváre”, no ako sama priznáva – v tomto momente nie je schopná to zmeniť. Pri vstupe do ordinácie preto Zuzanu zvykne vítať lekár so slovami, pri ktorých behá mráz po chrbte. “Môj doktor sa ma pýta: ‚No tak čo, mŕtva Zuza?‘ Lebo na takej úrovni mám tlak,“ prezradila obľúbená slovenská herečka, čim zrejme vydesila mnohých priaznivcov.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                  ho >>>TU<<<

zuzana fialova

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/ZuzanaFialova, ZuzanaFialova_official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.