Nie každému exfarmárovi sa podarí po skončení natáčania perfektne preraziť, na úspešnú prezentáciu vlastnej osoby treba disponovať viacerými jedinečnými vlastnosťami. Bývalý účastník desiatej série slávnej markizáckej súťaže, kde si sily zmerali celebritné osobnosti s “bežnými” ľuďmi, mal ale od začiatku svojský štýl. 27-ročného fešáka dnes na Instagrame sleduje pár tisíc fanúšikov, ktorých kontroverzný mladík neváhal “potešiť” poriadne šťavnatým záberom!

Juraj Solčanský sa stal súčasťou netradičnej Farmy 10, kde mal možnosť dostávať rady od tých najpovolanejších. Sebavedomý rodák z Nitry sa totiž túžil aktívne venovať rozbehnutiu hudobnej kariéry, na statku tak mohol stretnúť viacero ľudí z brandže.

Farma

Bývalý farmár sa z času na čas pochváli nejakým raperským kúskom, no nestráni sa ani odvážnejších póz. Juraj si totiž z názorov okolia očividne ťažkú hlavu nerobí, keďže bol na najnovšej snímke schopný ísť takmer donaha. Už na prvý pohľad je jasné, že hviezda Farmy 10 sa okrem tvorenia songov venuje aj cvičeniu, čo vôbec nie je na škodu.

,,Presne tam to mám,” niekdajší markizák vytrčil do objektívu holý zadok, pričom nechýbal, samozrejme, ani vztýčený prostredník, jasne dávajúci najavo Jurajovu ľahostajnosť voči akejkoľvek kritike zvonku. Napriek zjavnej vášni k extravagantnému správaniu sa ale dá skonštatovať, že aspoň postavičku má Solčanský celkom chrumkavú, čo poviete, žienky? :)

Spomínanú FOTO exfarmára Juraja nájdete TU

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Juronesky