Prednedávnom sme vám priniesli článok o tom, ako v súčasnosti vyzerá herec Michał Żebrowski z mimoriadne obľúbeného filmu Všetko alebo nič. Mnohým z vás sa však viac ako Jakub pozdáva pán doktor Bystričan. Aby sme teda uspokojili aj chúťky fanúšičiek Pawela Delaga, pohrabali sme sa v jeho aktuálnych fotkách a tu je výsledok!

Do roku 2016 bola tvár herca Pawela Delaga zrejme pre väčšinu z nás neznáma. Možno i dnes jeho meno veľa dámam nič nehovorí, keď sa však povie doktor z romantickej komédie natočenej podľa bestselleru Evity Urbaníkovej Všetko alebo nič, presne vieme, koľká bije!

vsetko alebo nic

Pawel Delag má v Poľsku rozbehnutú slušnú kariéru, pričom o jeho talent sa bijú aj za hranicami rodnej krajiny, a to nehovoríme len o Slovensku. Fešák si dokonca už v roku 1993 zahral v legendárnom filme od amerického režiséra Stevena Spielberta Schindlerov zoznam.

Hoci by to pri pohľade na zábery z obľúbeného filmu na čele s Táňou Pauhofovou do príťažlivého idola nikto nepovedal, no pomaly ale isto mu ťahá na 50-tku, ktorú oslávi v apríli budúceho roku. Prednedávnom si ale Pawel nechal narásť bradu, čo mu pár rokov určite pridalo, aj keď zo šarmu mu určite neubudlo, či? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aktuálne fotky Pawela Delaga

Foto: Instagram/paweldelag, tvmarkizaofficial, YouTube