Ku koncu roka sa televízne stanice predbiehajú v tom, kto viac ohúri divákov. S príchodom ďalších mesiacov tak do programovej štruktúry nasadzujú novinky, čím chcú zrejme na svoju stranu prilákať čo najviac priaznivcov. Kým na Markíze nás čaká napríklad exkluzívna relácia Hypnoshow, televízia JOJ vyrukuje so seriálom z vlastnej dielne.

Jojka si v poslednom období získala priazeň ľudí vďaka niekoľkým vydareným novotám. Medzi najsledovanejšie hity sa tak zaradil napríklad seriál Som Mama, natočený podľa knihy známej mamičky dvojčiat Kristíny Tormovej, či súťažno-zábavná relácia Veľký balík, vďaka ktorej sa už podarilo rozdať obrovské finančné výhry. Po Novom roku je však pre fanúšikov pripravená ďalšia pecka.

Som mama

O blížiacom sa príchode nového projektu informovali kompetentní prostredníctvom oficiálneho profilu na sociálnej sieti. Seriál nesie názov Záchranári a prinesie dychberúce osudy ľudí nakrútené na základe skutočných udalostí. Už samotný názov prezrádza, že sa bude jednať o príbehy z prostredia záchranárskych a lekárskych zásahov.

V novom seriáli sa tak objaví niekoľko fešných hercov, čo je veľkým lákadlom najmä pre ženské pokolenie. Asi najväčšou zaujímavosťou je ale veľký návrat herca, speváka a tanečníka v jednej osobe Karola Csina. Sympatickí záchranári sa miestami tiež objavia aj po boku známych hercov, ktorí stvárňujú predstaviteľov zákona v Policajných prípadoch. Zdá sa tak, že originálny projekt z produkcie TV JOJ bude mať veľkú šancu zaujať široké publikum.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zachranari JOJ

Zdroj: Instagram/Tvjoj | Foto: Instagram/Tvjoj, Zimnykoval, Karolcsino, Stevomartinovic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.