Kým v seriáli Oteckovia Mareka Fašianga zahŕňa láskou krásna pani učiteľka Linda, ktorú hrá herečka Mary Bartalos, v reálnom živote stojí po jeho boku modelka Tereza Bizíková. Dvojica si spolu nedávno vyšla na párty a vyzerala fakt božsky!

Po tom, ako sa Marek Fašiang objavil ako jedna z hlavných postáv v seriáli Oteckovia, si na fešného herca začalo mnoho dám robiť zálusk. Úsmev im zrejme padol v momente, keď sa v médiách objavila správa, že sa dal “veterinár Tomáš” dokopy s modelkou Terezou Bizíkovou.

Marek Fasiang

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Známy seriálový otecko si s krásnou 19-ročnou priateľkou vyšiel na párty luxusnej značky YSL, kde na jeho polovičke mohli všetci prítomní páni oči nechať. Terezka sa totiž nahodila do koženej mini sukničky a sieťovaných pančušiek, pričom nezabudla ani na hlboký výstrih. Svoj zvodný outfit ešte podčiarkla výrazným červeným rúžom a príťažlivá kočka bola na svete. Marekovi tak môže závidieť každý chlap!

Foto Mareka a zvodnej Terezy z YSL párty si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: .tvnoviny.sk | Foto: Instagram/marekfasiang, Facebook/Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)