Presne pred rokom o takomto čase ovládol Slovenky doslova seriálový ošiaľ nazvaný Milenky. Avšak ako rýchlo prišiel, tak aj odišiel a diváčkam ostali len oči pre plač. Dobrou správou je, že sa hrdinky tohto trháku s fanúšičkami nerozlúčili úplne, aktuálne sa totiž natáča avizovaný film.

Vyzerá to tak, že už v zime by mohol na plátna kín zavítať film k markizáckemu seriálu Milenky. Čo je ale prekvapujúce, jeho názov bude zrejme úplne odlišný, ako bol názov projektu o štyroch najlepších kamarátkach. Oficiálny instagramový profil Mileniek sa totiž už dávnejšie premenoval na Vianočný film.

milenky

Na sociálnej sieti sa postupne objavujú rôzne zábery z natáčania, napovedajúce o hercoch, ktorí sa okrem štyroch stálic pohybujú na pľaci. Vedľa Gabiky Marcinkovej (Zuzana), Zuzany Norisovej (Miša), Antónie Líškovej (Kristína) a Táne Pauhofovej (Sandra) sa tak postavili i ďalšie známe a Slovákmi obľúbené tváre.

Do filmu sa vráti aj herec Marek Majeský, ktorý bude tvoriť pár s mladou českou kráskou Annou Kadeřávkovou. Úplne novú postavu tiež stvárni aktuálna hviezda Oteckov Janko Koleník či český multitalent Jakub Prachař. Avšak podľa zverejnených snímok by sa mal v príbehu objaviť i populárny slovenský raper Strapo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dej filmu je situovaný do nášho hlavného mesta, ale aj do zasnežených Vysokých Tatier, ktoré budú snímke dodávať tú pravú zimnú a najmä vianočnú atmosféru. Už teraz vieme, že sa máme rozhodne na čo tešiť!

Marek Majeský a Anna Kadeřávková
Marek Majeský a Anna Kadeřávková
Zuzana Norisová a Ján Koleník
Zuzana Norisová a Ján Koleník
Ján Koleník a Táňa Pauhofová
Strapo
Raper Strapo a Karolína Tkachová
Jakub Prachaŕ a Zuzana Norisová
Jakub Prachaŕ a Zuzana Norisová

Zdroj/Foto: Instagram/vianocnyfilm, oteckovia, tvmarkizaofficial

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.