V jeho modrých očiach sa v minulosti topilo množstvo diváčok TV Markíza, kde Pavel Bruchala pôsobil 13 rokov ako moderátor. V roku 2014 však prišla smutná správa, rodák z Banskej Bystrice dal modrožltej televízii zbohom a začal sa uberať inou cestou. V piatok večer sa ale Slovákom opäť pripomenul!

Kedysi hviezdil v obľúbených reláciách Teleráno či Reflex, dnes prevažne cestuje. Pavel Bruchala po dlhoročnej televíznej odmlke prijal pozvanie do šou RTVS Milujem Slovensko, kde sa stal súčasťou tímu Dana Dangla.

Ako Pali prezradil, jeho prácou je sprevádzanie slovenských turistov po zahraničných krajinách. Okrem toho sa stále venuje i dabingu, nakoľko je profesionálnym hercom. S tým súvisela aj pikoška, ktorú prezradil divákom programu, a to, že počas štúdia na VŠMU v Bratislave mal dôležitú funkciu na internátoch – svojim „kolegom“ prideľoval izby.

Banskobystričan 25. októbra oslávi 45. narodeniny, a tak je celkom pochopiteľné, že ho už zdobia šedinky. A hoci ho možno v piatok večer v prvej sekunde mnohí diváci nespoznali, pri detailnejších záberoch na žiarivý kukuč a pekný úsmev bolo jasné, že ide práve o bývalého moderátora.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: RTVS