Pre Pavla Bruchala je už síce televízia niekoľko rokov minulosťou, no rozhodne je medzi nami len málo žien, ktoré by si na tohto sympatického moderátora s nebíčkovo modrým pohľadom nespomínali. Otázkou však je, či by ste dnes Paliho spoznali a zvlášť po jeho radikálnej zmene imidžu, ktorú podstúpil v aktuálnej karanténe.

Pavel Bruchala bol dlhé roky súčasťou tímu televízie Markíza, kde mal spočiatku pod palcom reláciu Teleráno a neskôr Reflex. Nakoľko je bývalý moderátor vyštudovaný herec, vzdialené mu nebolo ani účinkovanie v seriáloch – vidieť sme ho mohli napríklad v Búrlivom víne či Druhom Dychu.

Pavel Bruchala

Televíznu kariéru najznámejší slovenský modroočko zavesil v roku 2014 na klinec a pustil sa do úplne niečoho iného. Paľo začal spoznávať svet a zároveň zo svojej cestovateľskej vášne i ťažiť. V súčasnosti ho tak živí vlastná cestovná kancelária a s ňou spojené aktivity, ktorým ale nateraz musel dať kvôli koronavírusu stopku rovnako ako všetci Slováci, venujúci sa podobnej pracovnej činnosti.

Domácu karanténu populárny Banskobystričan využil ako dobrú možnosť na radikálnu zmenu imidžu. Vzal do rúk holiaci strojček a priamo pred instagramovými fanúšikmi si oholil hlavu, pričom k podobnému kroku vyzval aj ostatných odvážlicov. Ako sa ale podľa reakcií Paliho priaznivcov ukázalo, vôbec to nebol krok vedľa – ľudia fešáka za nový imidž pochválili. A čo na bývalú televíznu hviezdu bez vlasov hovoríte vy? Spoznali by ste ju? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/pavel_bruchala