V druhom dieli kontroverzného markizáckeho projektu s názvom Svadba na prvý pohľad sa pred „oltár“ postavil vyšportovaný mladík Ľubo. Jeho nevestou sa stala vysmiata Júlia, ktorá možno v prvom okamihu ani netušila, akého fešáka si vlastne berie. 29-ročný ženích sa totiž pýši vyrysovanou postavou, naznačujúcou, že dlhodobé športové aktivity v tomto prípade padli na úrodnú pôdu.

Ľubomír sa do odvážneho sociálneho experimentu prihlásil ako jeden z adeptov, túžiacich po láske na celý život. Jeho status „slobodný“ sa zmenil vďaka obdarenej plavovláske, ktorá sa po skončení natáčania k drahej polovičke údajne stihla nasťahovať.

svadba na prvy pohlad

V prípade sympatického blonďáka sa o dôvodoch doterajšieho nenájdenia vyvolenej dá len polemizovať, keďže mladík by pre drvivú väčšinu nezadaných slečien mohol predstavovať prototyp ideálneho muža. Ľubo sa totiž už na prvý pohľad radí medzi mimoriadne atraktívnych pánov – a to ešte netušíte, čo ukrýva pod tričkom.

Lubo Mazura zo svadby

Nadaný futbalista sa okrem športovej činnosti venuje tiež pravidelnému formovaniu svalovej hmoty vo fitness centre a vďaka horlivému snaženiu dokáže nežné pokolenie očariť vypracovanými bicepsami, pevnými krivkami či dokonca kvalitným six-packom (tehličky na bruchu). Pri pohľade na polonahé telo potetovaného ženícha zo Svadby naslepo si tak určite mnohé dámy prídu na svoje!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/L.M