Františka Košarišťana ľudia milujú pre jeho skromnosť, ľudskosť a najmä humor, ktorým zakaždým spríjemní všedný deň. K Ferovi Jokeovi dokonca prechovávajú sympatie aj ním parodované krásky. Bude k nim ale po jeho novom videu patriť i slovenská spisovateľka a influencerka Suzzana Miracolato? 

Fero je známy tým, že má niekoľko altereg. K tým novším patrí influencerka Nikola, ktorá na Instagrame vždy s radosťou odprezentuje akýkoľvek produkt, pričom väčšinou nechýba ani promo kódik.

,,Influencerka Nikol odporúča botox so všetkými desiatimi kamoškami z kliniky,“ obľúbený komik napísal k paródii na video Suzzany Miracolato propagujúcej prírodný antiperspirant. Na poriadne vtipný kúsok, samozrejme, zareagovalo množstvo Ferových fanúšikov vrátane známej fitnessky Zory Czoborovej. ,,Pomooooc, ľudia bez reflexie sú štastnííí,“ okomentovala príspevok.

O slovo sa prihlásila aj samotná blondínka.,,Olalaaaa, dnes vyzeráš mimoriadne dobre moja. Že ty máš boťák????!!! Neklam, že nie! A heslo dňa: Hlavne sa nebrať vážne a nepose*kať sa zo seba,“ svojej „kolegynke“ odkázala s humorom autorka knihy Tajný denník zvádzania, ktorá Ferimu poslala i srdiečka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fero Joke paroduje Suzzanu Miracolato

Zdroj/Foto: Instagram/fero_joke