Obľúbený internetový zabávač František Košarišťan prijal pozvanie moderátoa Sajfu do najnovšieho vydania jeho webovej talkšou. V Level Lama Fero Joke prezradil, aké má plány po ukončení pôsobenia na parkete Let’s dance a zase raz ukázal veľké srdce – chystá sa pomáhať. 

Známy influencer sa po vypadnutí z tanečnej súťaže chystá pustiť do milovanej záhradky. Okrem toho by rád opäť zvýšil svoju aktivitu na sociálnych sieťach, ktoré v poslednej dobe zanedbával. Avšak aj Fero Joke registruje vojnovú situáciu na Ukrajine, a tak sa utečencom chystá podať pomocnú ruku.

,,Pôjdem asi cez Človeka v ohrození do hotspotu do Prešova. Včera sme volali, nie je to isté, ma pozvali aj na Ukrajinu priamo. Som z toho v strese, ale tak si hovorím, že tam útočia aj na humanitárne konvoje, že človek je jednou nohou v hrobe,“ odhalil František.

,,Ale týmto ľuďom treba ísť pomôcť. Však som gay, nemám deti… Takže možno aj tam pôjdem zavítať na jeden dva dni,“ uviedol.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nie je žiadnym tajomstvom, že Košarišťan v minulosti pracoval aj ako učiteľ v pomocnej škole a práve schopnosti, ktoré pri tejto profesii nadobudol, plánuje ponúknuť ľuďom v núdzi. ,,Využijem tam možno tú moju pedagogickú prax a budem s nejakými znevýhodnenými tam robiť nejaký program. Pobavím sa s nimi, aby zabudli na to… Budem sa snažiť zmierňovať u ľudí nejaký ten strach, úzkosť,“ vyjadril sa k svojim plánom Fero Joke, ktorý v prípade, že mu táto cesta nevyjde, zvažuje, že svoj domov poskytne osobám postihnutým vojnou. Celý rozhovor so Sajfom nájdete vo videu!

Foto/Zdroj: YouTube – Sajfa, Instagram/fero_joke