Vonku už síce 35-stupňové teploty dávno nemáme, no keď zbadáte najnovšie fotky fešáka z kultovej telenovely Rosalindy, zaleje vás horúčava. 52-ročný pánko má totiž na bruchu taký pekáčisko, že ani mladí zajkovia by vás neponúkli buchtičkami, ako má on.

Aj vy ste pri sledovaní Rosalindy závideli krásnej Thalii jej milého Fernanda Joseho? Priznávame, že my áno a dnes sa nestíhame čudovať, že herec Fernando Carrillo vyzerá vo svojich 52 rokoch stále tak božsky.

Rosalinda

Kým Ferrnandova seriálová partnerka si stále užíva úspech po celom svete, pričom aktuálne valcuje hitparády parádnou latino tancovačkou nazvanou Lento, on žne slávu asi zrejme len v rodnom Mexiku a priľahlých krajinách. Našťastie ale existujú sociálne siete, kde pridáva fotky aj snedý fešák. A dokonca poriadne pikantné!

Už pred 20-timi rokmi nám v rôznych scénach hviezda Rosalindy ukázala, akú nádheru skrýva pod tričkom, a veru bolo sa na čo pozerať. Dobrou správou však je, že to nie je minulosťou, pretože telom Adonisa disponuje krásavec aj dnes. Nedávno dokonca zverejnil fotky v plavkách, pri ktorých sa budete zalizovať… úúúf!

Fernando Carrillo Fernando Carrillo Fernando Carrillo Fernando Carrillo

Zdroj: Instagram/ferrcarrillo | Foto: Instagram/ferrcarrillo

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)