Najväčšiu pozornosť minulotýždňovej šnúry obľúbenej relácie Bez servítky na seba strhávali zaľúbenci Polina a Leo. Kráska z Ukrajiny totiž každý deň očakávala v jedle snubný prstienok, ktorého sa počas finále napokon i dočkala. Ženské publikum ale určite zaujal aj sympaťák Fero, ten nedávno zmenil imidž a je z neho veľký fešák!

Napriek tomu, že Feri nepôsobil ako introvert či málo komunikatívny muž, o svojom súkromí veľa nehovoril. Na kamery prezradil len to, že žije s rodičmi, je ešte študent a naznačil, že vzťahy so ženami mu veľmi nevychádzali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

29-ročný šikovný účastník Bez servítky na divákov pôsobil ako flegmatický a nekonfliktný typ muža, pričom za povšimnutie stál určite aj jeho imidž. Dlhšie vlasy na jednej polovici hlavy a tenké čiaročky nad očami však na viacero dám príliš vábne nepôsobili, čo niektoré z nich Ferimu prízvukovali v komentároch na sociálnych sieťach. Práve tieto kritičky tak určite príjemne prakvapí mladíkov nový imidž – se*y zostrih a narastené obočie z Fera spravili poriadneho štramáka!

Feriho nové fotky si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Joj.sk