Sympatická Alžbeta Ferencová aktuálne hviezdi v seriáli Iveta, avšak na televíznej obrazovke nie je nováčikom. Čokoládová kráska sa dokonca v minulosti zúčastnila viacerých talentových šou. 

Rodáčka z Prešova je mimoriadne nadaná slečna, ktorá sa okrem spevu, tanca a modelingu venuje aj herectvu. 30-ročná tmavovláska si v projekte Iveta okamžite získala srdcia Slovákov a s vysokou sledovanosťou sa seriál radí medzi najlepšie jojkárske programy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Alžbeta Ferencová sa v umeleckej sfére pohybuje už od svojich tínedžerských čias a šťastie skúsila aj v relácii Talentmania. Príťažlivá východniarka sa totižto v roku 2010 postavila na pódium ako členka latino zoskupenia Sabrosura, s ktorým postúpila do ďalšieho kola.

Alžbetu v šou Talentmania nájdete -TU-

V roku 2013 sa pôvabná kráska zase predviedla v Česko Slovensko má talent, kde so ženskou kapelou Forsomeone porote vyrazili dych. Zo speváckeho vystúpenia, kde po boku Ferencovej stála už teraz známa speváčka Ronie, bola príjemne prekvapená najmä Lucie Bíla. Betku v šou nájdete vo vdieu nižšie od 01:02:25.

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/tvjoj