Ako sa zdá, nekonečné výťahové selfiečka našej tenisovej jednotky Dominiky Cibulkovej mali skutočne význam. Sport Illustrated, jeden z najprestížnejších magazínov sveta, ju totiž zaradil medzi 50 najlepšie oblečených športovcov roku 2017!

Niekto považuje jej fotografie za dokonalé, niekomu lezú doslova na nervy, no musí sa uznať, že Dominika Cibulková má jednoducho štýl. Odkedy spojila svoju krásu so šikovnosťou módneho stylistu Andreja Kusalíka, stala sa z nej Femme Fatale, ktorá každým svojim outfitom doslova vyráža dych. Okrem toho, že je blondínka šikovná na tenisovom kurte, rovnako sa jej darí aj vo svete módy.

Či už sa oblečie ako romantická kráska, elegantná dáma či usmiata teenagerka, každý jej model kričí slovami: ,,Mám štýl!” Obdivovaná Dominika to má odteraz aj čierne na bielom, nakoľko magazín Sport Illustrated ju zaradil spolu s Conorom McGregorom, Serenou Williams, Christianom Ronaldom, Lewisom Hamiltonom či Rogerom Federerom medzi 50 najlepšie oblečených športovcov sveta za rok 2017! A my sa ani nečudujeme! :)

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)