Sviatočný týždeň priniesol okrem nového traileru k filmu ,,50 odtieňov temnoty” aj jednu z prvých a dlho očakávaných skladieb soundtracku k filmu. Po fenomenálnej Ellie Goulding a priam ikonickom singli ,,Love Me Like You Do” však ostali fanúšikovia sklamaní a pieseň zožala poriadnu kritiku! 

Za hudobným “skvostom” s názvom „I Don’t Wanna Live Forever“ stoja dvaja obľúbený interpreti, prelietavá Taylor Swift a sladký Zayn Malik. Na rozdiel od titulnej piesne k prvému filmu ostali fanúšikovia z tohto songu trochu sklamaní. Aj keď má hudobný podmaz akýsi jemný erotický podtón, text sa vraj k snímke nehodí. Určite si skladbu vypočujte viackrát, jej podmanivá hudba sa vám postupne vryje pod kožu a už ju z hlavy určite nedostanete. Nám sa skladba vcelku páči a čo vám?

Remix verzia skladby, ktorá patrí medzi oficiálne piesne filmu 50 odtieňov temnoty

Pôvodná verzia skladby s podmanivým podmazom

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.