Začiatkom januára obletel celý internet a následne všetky médiá záznam z obecného zastupiteľstva malej dedinky na východe Slovenska Fekišovce. Zo dňa na deň sa tak z neznámeho miesta stala doslova vyhľadávaná turistická destinácia. Zdá sa ale, že podobný úspech čaká v týchto dňoch aj Belú nad Cirochou!

Ak ste o dedinke Belá nad Cirochou doposiaľ nepočuli, verte, že oddnes už budete presne vedieť, že sa jedná o obec v okrese Snina. V týchto dňoch totiž koluje internetom video zo zastupiteľstva, kde sa dámy a páni dohadujú o potrebe obecnej knižnice.

,,Dáme peneží do dačoho, coš je bezpredmetné. Za deväť tisíc, to som tu čítala. Zrobme jednu strechu na škoľe a nie knižky do knih obecnej knižnice, ktoré nikto nebudze čítať. Možno ja, ale ja už mám členské dlhodobo v Snine, takže ani do nej nepojdzem. A povece mi, keľo raz si pojdzece vymenic tote knižky? Povec mi, keľo raz, Peter, prečítaš totu istú knižku?“ vášnivo začala debatu zástupkyňa starostu, pričom pre zlepšenie dňa vám odporúčame video dopozerať až do konca – ten naozaj stojí za to! 😁

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/Belá nad Cirochou