Viktor Vincze (26) je v televízii Markíza síce zatiaľ len nováčikom, no už toho stihol pomerne veľa. Mimo iného dostal lukratívny flek rovno v hlavných správach a oženil sa s našou najlepšou moderátorkou Adelou Vinczeovou (36). Tentokrát to ale poriadne prepískol.

Cez víkend sa ako každý rok konal v televízií Markíza Deň otvorených dverí, počas ktorého majú fanúšikovia možnosť stretnúť svojich obľúbencov naživo. Akciu sprevádzali mnohé známe tváre, na pódiu vystúpil skvelý Chris Powell s manželkou, zaspievala Dara Rolins či Emma Drobná a počas celého dňa sa divákom prihovárali známi moderátori.

Viktor Vincze dostal rovnako príležitosť vyskúšať si živý vstup a ukázať fanúšikom, ako to vyzerá v prenosovom voze, kde sa o bezchybné vysielanie starajú skúsení technici. Namiesto príjemného moderátorského vstupu však predviedol divákom poriadny trapas. Do voza totiž vstupoval so slovami: “Nebojte sa, v tomto voze nenájdete žiadne mangalice…,” snažil sa o vtip moderátor. Keď padol záber na prvého technika, Vincze to zaklincoval: “…i keď pri pohľade na niektorých,” pokúsil sa Adelin manžel o srandu. Po tejto drzej poznámke sa však akosi nikto zo štábu neusmieval a mladý moderátor sa snažil urážku rýchlo zamaskovať slovami: “…ako aj my ostatní,” no ťažko povedať, či mu pokus o sebairóniu niekto uveril. Snáď sa mladý moderátor z unáhleného faux pas poučil, veď prirovnať kolegov k mangalici si nedovolia ani starí markizácki harcovníci. :)

Zdroj | Foto: YouTube, Instagram