Jubilejná desiata séria Farmy sa v mnohom od svojich predchodcov odlišuje. Okrem toho, že sme na statku mohli sledovať niekoľko známych celebrít, nastali počas súťaže aj nečakané zmeny pravidiel. Aktuálne tak prebieha finálový týždeň, v ktorom ešte stále bojuje veľký počet súťažiacich. Včerajší súboj však prehrala Renáta Greschner, na čo diváci rázne reagovali.

Náročnú disciplínu s ťažkými sudmi napokon nezvládla obľúbená parťáčka Martina Šmahela. Prehratý boj tesne pred bránami finále skúsenú hráčku vôbec nepotešil, a tak nechýbal ani smútok i slzy. Renáta sa teda s astronomickou výhrou 75 tisíc eur lúčila len veľmi ťažko.

renata farma

Bezprostredne po jej odchode z rybárskej osady si diváci Farmy neodpustili množstvo nepríjemných poznámok. Podľa názoru niektorých ľudí by si dokonca žiadna žena za svoje výkony v tejto sérii nezaslúžila do veľkého finále ani postúpiť. “Vôbec žiadna žena si nezaslúži ani jednu sms od divákov vo finále  – ak sa tam niektorá dostane…” poznamenala nespokojná diváčka.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

farma

Viacerí fanúšikovia markizáckej šou sa však pustili priamo do Renáty, pričom boli s výsledkom súboja úprimne spokojní. “Ja som človek prajný, preto som prehru tejto falošnej tetuške prial,” ozval sa jeden z komentujúcich. K takejto reakcii sa, bohužiaľ, pridalo množstvo ďalších ľudí.

Ja ľutujem každého, čo takto pred bránou finále vypadne. Ale Renáta trochu okúsila, že čo cítil Martin, keď vypadol po tom všetkom, čo pre farmu urobil. Ona vyhlásila pred duelom Maťa s Karin “smiala by som sa, keby Karin vyhodila Maťa, a veľmi by som sa smiala…” No, Renča  – bolí to, že?!” vyčítala bývalej farmárke ďalšia osoba. Zdá sa, že tento napínavý týždeň nám ešte môže priniesť mnohé zvraty či divácke ohlasy rôzneho charakteru.

renata farma

Zdroj/Foto: Facebook/Farma