Život, bohužiaľ, píše aj smutné príbehy. Ťažkým obdobím si aktuálne prechádza známa kráska z Farmy 11, ktorá sa nedávno rozišla s priateľom. Toho spoznala práve vďaka svojmu účinkovaniu v obľúbenej reality šou.

Romana Košťálová nedávno priznala, že je od augusta single. Rozchod s produkčným Farmy Matúšom Polakovičom ju však zobral natoľko, že sa z neho ešte stále lieči. ,,Teraz mávam také dni, že jeden deň, ako aj dnes napríklad, že sa mi nechce vyliezť ani z postele. Nemám chuť ísť von, nemám chuť sa dať dokopy, pekne obliecť, nemám chuť ísť proste niečo robiť,“ prihovorila sa fanúšikom na Instagrame Romča priznávajúc, že niekedy je to ale práve naopak. A tak je jej život ako na hojdačke.

Napriek tomu, že influencerka nepatrí medzi ženy, ktoré by na sociálnej sieti vyplakávali, teraz sa fanúšikom otvorila viac než inokedy. ,,Naozaj som sa proste ešte nedostala z toho rozchodu. Ale už sú všetky dni stále lepšie a lepšie,“ zdôverila sa sledovateľom. Pretrvávajúca bolesť je aj dôvod, prečo je posledné obdobie menej aktívna, nechce sa jej totiž pretvarovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Nie som ten typ, ktorý plače do Instagramu alebo sa natáča, keď mu je zle. Ale videla som u niektorých báb, že to proste robia a proste to pomáha, keď sa tak zverejnia so svojimi pocitmi aj ľuďom,“ uviedla se*y exfarmárka, ktorá si v rámci psychohygieny zašla na deci vínka. Ostatným dievčatám odkazuje, aby ani ony emócie nedusili v sebe.

Romča o rozchode

Zdroj/Foto: Instagram/romii_y