32-ročnému farmárovi z Nemecka sa podaril husársky kúsok, keď sa o jeho originálnej žiadosti o ruku dozvedel takmer celý svet. Zaľúbený mladík menom Steffen Schwarz si totiž povedal, že jeho vyvolená na romantické gesto nikdy nezabudne, čo sa napokon úplne vymklo spod kontroly.

Muž pracujúci na polovičný úväzok ako farmár ešte minulý rok zasial kukuricu tak prefíkane, aby sa medzi vyklíčenými rastlinami vytvoril nápis Wills du mich heiraten?, čo v preklade znamená Vezmeš si ma?

žiadosť o ruku

V tej chvíli ani sám nemohol tušiť, že práve vďaka tomuto ťahu sa jeho nápad stane virálnou senzáciou, kolujúcou po internete a zahraničných spravodajských magazínoch. Nemec si na naplnenie svojho cieľa musel počkať niekoľko mesiacov, kým zasiate sadenice konečne vyrástli. Potom nič netušiacu slečnu požiadal, aby si pomocou drona prehliadla celé pole zvrchu.

,,Najprv nebola schopná to vidieť, keďže dron neletel príliš vysoko. Avšak keď si uvedomila, o čo ide, okamžite povedala ÁNO,“ opisuje šikovný farmár, ktorý neskôr pred drahou polovičkou pokľakol aj v kruhu najbližších spolupracovníkov.

Romantická správa sa dočkala šťastného konca, keďže dojatá priateľka žiadosť o vydaj prijala a dvojica sa aktuálne pripravuje na nastávajúci sobáš. To ale nie je všetko! Steffenove umelecké dielo sa objavilo na satelitných záberoch aplikácie Google Mapy, kde si ju môže pozrieť každý obyvateľ našej zemegule. No dokázali by ste odolať takému gestu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Pixabay.com