Nad územím drsnej reality šou sa opäť zmráka. Pod strážnymi krídlami farmárov jubilejnej série prišli v minulosti o život dve malé prasiatka, čo zo strany nekompromisného hospodára Martina nezostalo nepotrestané. Neprešla dlhá doba a ťažký ortieľ čakal i tretie nešťastné zviera…

Ťažké životné podmienky či možno neskúsenosť hŕstky súťažiacich si opäť vyžiadali svoju daň. Farmárov totiž čakal po návrate z duelantskej stodoly poriadny šok v momente, keď si v kuchyni našli tajomný list od Martina Bagára. Ten sa počas ich neprítomnosti rozhodol jedno zo zvierat odviezť z Farmy preč, a to kvôli jeho vážnemu zraneniu.

Svoj ortieľ tentokrát podpísal jeden z troch pštrosov. „Veľakrát som vám pripomínal dôležitosť zvierat… a toto sa nestalo prvýkrát,“ pohoršoval sa v liste hospodár. „Budem žiadať náhradu kus za kus,“ dodal, čím vyrazil dych väčšine hráčom. Našiel sa však niekto, kto si chce celú situáciu vziať na vlastné tričko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Môžem ísť… všetci mi to budú teraz vyčítať,“ hrdinsky prehlásil Dominik Porubský z dôvodu, že bol počas zranenia pštrosa sluhom, a teda zodpovednosť za zver by mal niesť on. Prekvapení súperi sa ho ale snažili od tohto rozhodnutia okamžite odhovoriť, avšak to, ako táto situácia nakoniec dopadne, sa dozvieme až dnes večer.

 

Video: Streamable.com/YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma