Tak tomuto hovoríme poriadny ženský náklad hodný len bývalých účastníčok vidieckej reality šou Farma. Lucia Gachulincová, ktorá sa zúčastnila natáčania 8. série, a Eva Zelníková účinkujúca v tej nasledujúcej, si najnovšie skočili poriadne do vlasov. Neuveríte, čo ich k tomu dohnalo!

Ak ste pozorné fanúšičky sociálnych sietí a zároveň i farmárskej televíznej šou, zrejme vám neunikol fakt, že mnoho z bývalých súťažiacich sa po odchode zo statku zapojilo do biznisu s jasným zámerom – predaj výživových doplnkov zameraných predovšetkým na chudnutie (detoxy). Do tejto reklamy sa pred dlhším obdobím zapojila i samotná Lula, ako sa však zdá, dnes tento krok veľmi ľutuje.

Eva Zelníková a Lucia Gachulincová

Toto podnikanie si zobrala do vlastných rúk i čerstvá nevesta Eva Zelníková (Strážnická), ktorá sa okrem toho venuje i móde. V centre historickej Žiliny má totiž vlastný obchod s oblečením, pričom jej len nedávno pomáhala s reklamou tohto podniku i ex-farmárka Lucia. Ako sa však zdá, tomuto priateľstvu už nadobro odzvonilo.

Všetko to začalo zábermi zverejnenými Lulou, kde môžeme vidieť komunikáciu farmárky Lucie Mokraňovej s neznámym dievčaťom snažiacim sa získať „influencera“ pre svoj produkt. Známa blondínka túto ponuku ihneď odmietla, pričom vypichla svoj názor, že ide o produkt podvádzajúci a okrádajúci ľudí, a to predovšetkým ženy na materskej, ktoré potrebujú schudnúť a nemajú dostatok času a financií na fitness centrá či zdravú stravu.

Zábery z tejto komunikácie pobavili Gachulincovú natoľko, že sa rozhodla tento názor zazdieľať, čím vyvolala doslova škandál. Eva sa totiž voči týmto obvineniam okamžite ohradila, pričom vhodila Lule do tváre nečakanú informáciu z jej hlbokého súkromia. „Že zrovna ty tu ideš rozprávať niečo o morálke. Ty, čo si zarovno vypisovala o láske na Instagrame ako miluješ Davida a nechávala si sa šukávať Tommy Kottym,“ Zelníková chrstla do správy Lule.

Lula, Tommy Kotty a Eva

Brunetka z Považskej Bystrice však dlho neváhala a danú komunikáciu s Evou publikovala, pričom táto veta o intímnostiach prekvapila i samotného Tommyho. Ako protiútok vytiahla Gachulincová to, že vraj počas jej propagovania nemenovaného produktu podvádzali kupujúcich. „Si ma nútila sťahovať brucho a potom si mi ho následne upravovala vo photoshope, aby som bola akože tučná,“ obraňovala sa Lucia.

K tejto slovnej prestrelke sa pridali i fanúšikovia mladej YouTuberky, ktorí začali vyťahovať na povrch údajné výlety podnikateľky z Kysúc do Talianska so starším mužom, aby si mohla otvoriť butik s oblečením. To však Eva ihneď zavrhla tým, že si na svoje podnikanie zobrala pôžičku, ktorú musí dodnes pravidelne splácať. Okrem toho zverejnila zábery hospodára Martina Bagára a jeho proces chudnutia s daným produktom.

Je fakt smutné, ako ľudia hlboko klesajú a čo urobí fet s hlavou človeka,“ Zelníková predniesla na záver. „Mrzí ma len, že kedysi som bola niekomu dobrá, keď predvádzali oblečenie z mojej firmy alebo bolo treba využiť priestory môjho butiku na líčiace kurzy,“ uviedla, pričom priznala, že nechce nikomu verejne ubližovať, a tak sa týmto sporom viac do hĺbky zaoberať nejde. Všetky vyjadrenia si môžete pozrieť na videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/Lucia Gachulincová, Eva Zelníková | Video: Streamable.com/SlovakWoman.sk