Je mladá, očarujúca, talentovaná a víťazstvo v reality šou Farma jej otvorilo dvere k vysnívanej budúcnosti. Xénia Gregušová ani na okamih nezaháľa a tanečnými videami či pestrými príspevkami oslovuje čoraz viac fanúšikov. Zdá sa, že kráska túži naozaj po všestrannej zmene, keďže sa na jej Instagrame objavila anketa ohľadne výraznej úpravy účesu.

Mimoriadne atraktívna Žilinčanka podnikla prednedávnom prvé kroky k tomu, aby sa priblížila k naplneniu životných cieľov. Začala si hľadať nové bývanie v hlavnom meste a oznámila, že plánuje v dohľadne budúcnosti opustiť tanečnú akadémiu, kde aktuálne pôsobí.

xenia gregušová

Je možné, že sa zmien nedočkáme len v profesijnom živote, ale i v rámci vzhľadu. Xénia sa totiž pomocou použitia aplikácie predviedla až so šiestimi rôznymi farbami na hlave, pričom o názor požiadala publikum na sociálnej sieti.

Ružová, fialová, hnedá či svetlá… Bývalá účastníčka súťaže Miss Universe pôsobí v každom “šate” naozaj pôvabne. Ktorú farbu by ste známej tanečníčke odporučili vy? A myslíte si, že sa skutočne odhodlá k radikálnej výzorovej premene? Podeľte sa o názor na našom Facebooku.

xénia gregušová vlasy

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Xenia_gregusova