Košičanka Mirka Csorbová sa stala neodmysliteľnou súčasťou jedenástej série reality šou Farma, kde ju najviac zviditeľnil románik s bratislavským svalovcom Matejom Jurkovičom. Po vypadnutí sa kráska vybrala cestou mnohých predchodkýň a okrem okamžitých úprav vzhľadu začína pútať pozornosť pikantnými zábermi.

Príťažlivá teenagerka sa ihneď po vyradení zo súťaže stala na sociálnych sieťach veľmi aktívnou prispievateľkou. Kým spočiatku sa jednalo najmä o hlboké vyznania na adresu staršieho partnera zo statku, po ukončení známosti sa Mirka začala prezentovať ako sebavedomá kočka, ktorá žiadneho chlapa ku šťastiu nepotrebuje.

Mirka Csorbová pery

Ex-farmárka Csorbová si neraz zlízla kritiku za prehnane napichané pery či príliš pozérske vystupovanie, jej to ale očividne vôbec neprekáža. Len na Instagrame ju sleduje viac ako 45 tisíc obdivovateľov, ktorým najnovšie mladá brunetka dovolila nahliadnuť do zákutí svojej spálne.

Mirka vystavila na obdiv štíhle krivky, keď si obnažená zapózovala len v tričku a nohavičkách. Po celý čas sa pritom prehnutá opiera o posteľ, čo pôsobí skutočne poriadne žhavo. Tmavovlásku reakcie ľudí na jej odvážne spôsoby evidentne prestali zaujímať, keďže pri horúcej snímke pre istotu vypla možnosť pre uvádzanie komentárov.

Spomínanú FOTO exfarmárky Mirky nájdete —TU—

Mirka Csorbová postava

Zdroj: Instagram/miim3s | Foto: Instagram/miim3s, Farma.markiza