Je tomu len pár dní, čo sa nadobro ukončilo televízne trápenie menom Farma, ktoré vyprodukovalo ďalšie pseudocelebrity bez štipky akéhokoľvek talentu. Jednou z tvárí predmetnej relácie je aj mladá vizážistka Lucia ,,Lula“ Gachulincová, ktorá sa evidentne nedokáže zmieriť s negatívnymi názormi na jej vystupovanie, a tak poslala všetkým ,,hejterom“ jasný odkaz! :)

Juj, no… Povedzme si úprimne, vizážistka z Považskej Bystrice, ktorá ,,neznáša, keď si niekto myslí, že má pravdu, a pritom ju nemá,“ stratila po mnohých negatínych komentároch na svoju osobnosť všetky nervy. Mladá brunetka, ktorá si pozornosť Slovenska získala najmä ,,zakázaným“ vzťahom s finalistom reality šou Farma, sa tentokrát poriadne rozčertila a všetkým ,,hejterom“ poslala poriadne štipľavý odkaz.

Čo z toho vyplýva? Nikdy, no skutočne nikdy si nedovoľte vysloviť svoj vlastný názor, pretože Lula mieni mať na svojich profiloch VÝHRADNE pozitívne komentáre, ktoré ospevujú všetky jej konania, názory, videá, návrhy tričiek, trávenie voľného času či partnerstvo s Dávidom… Každopádne sme všetky rady, že si nás na automatické blokovanie vopred upozornila! Mier s vami. :)