Od skončenia reality šou Farma ubehol už dlhší čas, no súťažiaci sú na očiach verejnosti aj naďalej. Jednou z nich je aj krásna blondínka Lucia Mokráňová, ktorá vo finále skončila na druhom mieste.

Lucia Mokráňová má 24 rokov, no ani v tak mladom veku nemusí tvrdo pracovať. Stačí, že má dokonalú postavu, krásny výzor, ukáže sa v televízii, nafotí fotosety a peniažky sa sypú. Okrem toho robí fitness trénerku, čím sa udržiava pravidelne v dobrej kondičke. Preslávila sa najmä účinkovaním v reality šou farma, kde jej o chlp unikla rozprávková výhra, o ktorú sa momentálne súdi s víťazom Tomášom Mrvom, ktorý jej prisľúbil polovicu peňazí. Pekná blondínka rada provokuje svojimi fotkami a bujným silikónovým poprsím na sociálnych sieťach, kde ju sleduje takmer 70 tisíc fanúšikov. Jednou z jej najlepších kamarátok je kontroverzná playmate Zuzana Plačková, ktorá výrazne zmenila svoj image, keď si svoju blond hrivu zafarbila na havraniu čiernu. Lucia jej išla príkladom a typické blond vlasy zmenila za hnedé ombré. Komentáre fanúšikov sú však skôr pozitívne, Lucii tmavšia farba rozhodne pristane!

 

2hroznaa boli podporit novy obchod @freddyslovakia v bratislave v auparku👏🍀🎂 @luciamokranova

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Plačková New (@queen.plackova),

 

Co robiteee? Ja s @luciamokranova kavickujeme ☕️☕️ a sibe nam trosicku😂😅

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Plačková New (@queen.plackova),

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.