Finalistka reality šou Farma 7 Lucia Mokráňová sa nevytratila zo spoločnosti ani po skončení súťaže. Naplno sa venuje práci fitnes trénerky, objavuje sa po boku svojej kamarátky Zuzany Plačkovej na rôznych spoločenských akciách, na fotkách na Instagrame a naťahuje sa o podiel výhry s víťazom Farmy Tomášom Mrvom. Svoj profil na Instagrame pravidelne dopĺňa o fotografie z fitka, z dovolenky či so svojím súčasným priateľom. Čo má však nové dnes?

Lucia sa odjakživa prezentovala svojou dlhou blond hrivou a umelými prsiami. Vysoké letné teploty ju zrejme prinútili k tomu, aby trochu zmenila svoj výzor, pretože starať sa o dlhé a krásne vlasy dá niekedy naozaj zabrať. Preto sa dala ostrihať a vsadila na ofinku, ktorá ju omladila, avšak aj dosť zmenila. Reakcie fanúšikov sa rozchádzajú, podľa niektorých sa jej nový zostrih hodí, no nájde sa viac neprajníkov, ktorí tvrdia, že to šťastná voľba rozhodne nebola. A čo si myslíte vy?

Dnes zlaticko Lucka Mokranova na novej farbe😍😘 dakujem 🙏🏽🤓 @luciamokranova #mokranka#newcolor

A post shared by Sona Mihalickova🍀 (@sonija_hair) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.