Kristina Dali sa vo svojráznej reality šou Farma zaradila medzi mimoriadne výrazné tváre. Už od prvých dní bolo jasné, že kočka pôsobiaca za veľkou mlákou si skákať po hlave či zlomiť srdce rozhodne nenechá. Hoci nahota Kike problémy nerobí a bežne sa kúpe v Evinom rúchu, pohľad na jej obrovské upravené poprsie divákom dopriaty nebol – až doteraz!

Atraktívna brunetka zo Senca sa živí ako profesionálna fotomodelka pózujúca najmä v Amerike. Z rodnej zeme odišla po tom, ako sa sklamala v milencovi, ktorého vo vidieckej súťaži dočasne vystriedala za zasnúbeného východniara Radovana Dulina.

rado kika farma

Kontroverzný vodič sanitky bol doposiaľ jediný muž, ktorému nebolo odoprené vidieť Kiku úplne bez šiat, a to i napriek tomu, že k skutočnému intímnemu styku medzi dvojicou zatiaľ podľa ich tvrdení nedošlo. Už čoskoro sa ale divákom na obrazovkách naskytne pohľad pre bohov, keďže skúsená Kristina Dali pri istej farmárskej aktivite odhalí najväčšie prednosti.

Modelka po niekoľkých týždňoch na statku odhodila zábrany i šaty, a pred celým národom vytasila mega silikónové bomby. Kráska sa pritom vôbec neskrývala, keďže svoj poklad upravený rukami chirurgov nastavila priamo do zrkadla v kúpeľni, za ktorým sa nachádza kamera.

Nahú Kristi Dali si môžete pozrieť —TU—

kristina dali farma

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza