Bývalej fotomodelke Kristíne Dali sa po účasti v reality šou Farma od základov zmenil život. Nielenže z niekdajšieho remesla presedlala na rozvinuté podnikateľské aktivity, aj v jej súkromnom živote sa dejú veľké veci! Pár mesiacov po búrlivom rozchode s východniarom Radovanom Dulinom nečakane priznala čerstvú zamilovanosť…

Hoci sa zdalo, že románik z Farmy by mohol úspešne pokračovať aj mimo priestorov vidieckeho sídla, opak sa stal pravdou. Kika s Radom si definitívne nie povedali ešte počas zimného obdobia krátko po tom, ako sa niekoľko týždňov pretriasala prebiehajúca kríza v ich vzťahu.

kika rado farma

Exfarmárka sa nedávno objavila v online rozhovore s členom kastingového štábu markizáckej reality šou, kde jej z úst vykĺzla veľmi podstatná informácia – Kristína našla novú lásku. ,,Môj máj je zaláskovaný určite… Uvidíme, čo z toho bude, zatiaľ to tajím,” atraktívna plavovláska s hanblivým úsmevom na perách prezradila, že si užíva mimoriadne vydarené obdobie nielen v pracovnej, ale i osobnej oblasti.

kristi dali

Hoci identitu nového priateľa zatiaľ verejnosti odhaliť nechce, slová o veľkom šťastí hovoria jasnou rečou. Kika doslova žiari, pričom viackrát pripomenula, ako skvele sa jej po skončení súťaže vo všetkom darí. Príčinou je bezpochyby aj novopečená známosť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/kristi_dali