Dominika Richterová je sympatická, 28-ročná herečka z okresu Prievidza, ktorá sa netají láskou k zvieratám. Mladá plavovláska má vďaka svojej tvrdej práci našliapnuté na skvelú kariéru, no v čase oddychu si nedokáže uprieť spoločnosť takýchto milých stvorení.

Vo svojom súkromnom živote nemá Dominika Richterová od zvieratiek ďaleko. Jej domácim miláčikom, ktorý do života sympatickej umelkyne priniesol šťastie už pred viac ako tromi rokmi, je malý zajko – jeho fotografie na sociálnych sieťach Andrejky zo Susedov majú obrovskú prevahu. Niet sa ale čomu čudovať – je naozaj rozkošný!

,,Nikdy som nepocítila, že som jej bezpečným miestom. Neznáša, keď ju niekto drží na rukách, no u doktora sa mi do nich prvýkrát sama schúlila. Tak ma to dojalo. To len toľko, že zvieratká majú krásne duše,” napísala herečka na svoj Instagram potom, čo so zajačikom absolvovali návštevu veterinára.

Naposledy sa však Dominika vybrala ku svojej tete, chovajúcej doma žriebätká. ,,Krásny deň u mojej tety, ktorá má veľké srdce,” zanechala pri príspevku s malými koníkmi večne vysmiata blondínka. Aj keď známu hviezdičku vídame len na obrazovkách a divadelných doskách, musíme uznať, že jej to pristane i na farme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/dominikarichterova, thevisionphotos