Tvorcovia Farmy sa aj tento rok snažili na obrazovky Makrízy priniesť rôzne osobnosti mladých ľudí. Pánska časť osadenstva však zhodnotila, že pekné ženy do hry akosi nepovolali.

Najväčšou kočkou 13. série bola pre pánske oči zrejme Nikoleta Mališková, ktorá však hneď v úvode vypadla. V debate medzi Mirom Debnárom, Dávidom Horákom, Mirom Pajtášom a Zdenkom Valentom sa tak prvý spomínaný parťákom posťažoval, že podľa neho v šou chýbajú atraktívne dámy, pričom jedna z aktuálnych súťažiacich si to poriadne zlízla.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Na Stanku ženy žiarlia. Hlavne Monika,“ začal Mesut, narážajúc na to, že príťažlivá blondínka tvorí od začiatku pár s Mirom Pajtášom. ,,Tá kebyže tu má frajera, tak je v pokoji, ale je škaredá a nikto ju nechce. Tak a? Si pôjdem vyd*viiť hneď. Sa vyžerem a pôjdem si tam vyd*viť hneď,“ ďalej utrúsil.

,,A som aj nas*atý, že sem nezavolali nejaké pekné ženy. Vieš, že aspoň Niki” pokračoval Bystričan, ktorý svojím vyjadrením dlhovlasú kolegyňu pred národom nemálo strápnil. Okrem toho David o Monike, ktorú farmári príliš v láske nemajú, nahlas prehlásil, že je stará panna.

Celú pánsku debatu si môžete pozrieť — TU —

monika fabova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/farma.markiza