Na obrazovkách je Farma 14 v plnom prúde, v skutočnosti sa už ale jej nakrúcanie skončilo a dobrodruhovia si užívajú teplo domova. Fanúšikov, samozrejme, zaujíma, ako to aktuálne na televíznom statku vyzerá, a tak sa na miesto natáčania viacerí neváhali vybrať.

Účastníci Farmy 14 mali od začiatku plné ruky práce, aby postavili viaceré stavby a mali vôbec kde spať. Pravidelná starostlivosť o zvieratá, náročné plnenie úloh, nedostatok surovín a takmer neustály hlad sa určite odzrkadlili na fyzickej, ale aj psychickej kondícii dobroduhov. Nakrúcanie reality šou však pred niekoľkými dňami skončilo a súťažiacich čaká už iba živé vysielanie veľkolepého finále. 

farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci populárne gazdovstvo je už bez pracantov, štáb a zamestanci Markízy sa neďaleko Trnavy ešte stále pohybujú. Na rozdiel od minulých rokov, kedy mohol na pozemok vstúpiť každý, je celý areál oplotený elektrickým plotom. Zvedaví diváci tak statok môžu vidieť naozaj iba z diaľky.

Na záberoch, ktoré sledovatelia pridali na fanúšikovské stránky, je vidieť, červený kontajner, autá a pribudol aj veľký nápis FARMA. Viac vám prezradia priložené zábery.

farma

farma
farma
farma
farma
farma

Zdroj:Foto: Facebook/Farma 14 (2022) | diskusia, Instagram/farma.markiza, markiza.sk