Po piatkovom dueli sa skoro všetkým statkárom veľmi ťažko vstávalo. Keď si totiž uvedomili, čo všetko sa na farme v tú osudnú noc odohralo, mali čo robiť, aby príval emócií s kľudom ustáli. Ráno si to najviac odniesol odvážny Henrich Kuľko, podala si ho jedna z najstarších súťažiacich.

Málokto dokáže pochopiť, čo v tej Eve Lipovskej vlastne drieme, keď má neustálu potrebu miešať sa kolegom zo statku do súkromných záležitostí. Tentokrát si vzala na pranier potetovaného východniara, ktorý si noc predtým užíval intímnu blízkosť Nikol Fridrichovej.

Farma

Heňo však krátko predtým vyznával city aj mladučkej Sáre Adamčíkovej, no s tou pod perinkou neskončil. Urečnená čašníčka z Talianska mu preto pripomenula, že jeho správanie nie je v súlade s jej predstavami. Hoci to spočiatku vyzeralo ako čistenie žalúdka za prehýrenú noc v opojení alkoholom, po pár minútach vyšli na povrch pravé príčiny ostrej hádky plnej nadávok.

,,Ty chceš Sárku zachrániť? A potom ideš spať do postele s nejakou druhou ženskou?” Na tieto výčitky zachrípnutý dedinčan reagoval s prehnanou agresiou v hlase, zhodnotiac, že voči Eve slušný byť nedokáže. Zdatný krásavec si zaryto stojí za tým, že do týchto vecí blondínke absolútne nič nie je!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza