Nikto nečakal, že Farma 12 sa bude niesť v úplne inom duchu ako všetky ostatné. Reč nie je o experimente vyvrátiť predsudky voči mešťanom a dedinčanom, ide o to, že súťažiaci sú tento rok ako odtrhnutí z reťaze, o čom svedčí aj posledná návšteva hospodára Martina. Dokonca ani pred ním sa účastníci neostýchali ukázať sa v tom najhoršom svetle.

Ako už býva zvykom, v piatok ráno na statok zavítal hospodár, aby skontroloval zadané úlohy, na ktorých farmári pracovali, a patrične ich za ne odmenil. Počas obhliadky jednotlivých projektov sa však za jeho chrbtom odohrávali strašné veci.

Už počas toho, čo Martina svojou časťou statku sprevádzala Rebeka, si mohol všimnúť, že mala problémy s artikuláciou – na vine bola predošlá prehýrená noc, kedy súťažiaci stiahli niekoľko demižónov vína. A keďže im niečo ešte zostalo, rozhodli sa potužiť aj ráno.

Heňo s Nikol si ale nielenže znova uliali bieleho moku, ešte si aj spoločne pochutnali na jedle, ktoré mali za úlohu mešťania pripraviť pre hospodára. Bratislavčanka dokonca ponúkla aj Heňa na strane dediny, čo znamená opätovné porušovanie pravidiel.

Potetovaný dedinčan, poznamenaný dobrou náladou vďaka vínu a dobre užitej noci s Nikol, si tak pod vplyvom dovolil Martinovi rozkazovať, koľkými mincami má ich prácu ohodnotiť, a to veľmi drzým spôsobom. ,,Takže 25 a dovi!” zamával na hospodára potetovaný východniar s lesknúcimi sa očami. Viac si môžete pozrieť v priloženej Farme X-tre.

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.makriza