Dvanásta séria vidieckej reality šou Farma je výnimočne bohatá na momenty, kedy diváci pri televíznych obrazovkách ostávajú v nemom úžase. Stalo sa už ale akýmsi nepísaným pravidlom, že sa do súťaže takmer každý rok prihlási niekto, kto sa verejne na kamery prizná k opačnej orientácii. Tentokrát to vyšlo z úst obľúbeného chalana, ktorý po hodnotení ženských dekoltov vyšiel s pravdou von!

Fanúšikovia markizáckej hry o 75-tisíc eur majú v posledných dňoch pred očami naozaj pestrý repertoár scén. Po poslednom dueli došlo k intímnemu zblíženiu viacerých účastníkov, čo sa stalo na statku momentálne najpreberanejšou témou.

farma

Pozornosť si teraz vydobyl ďalší súťažiaci, a to konkrétne sympatický mešťan Adam Tomek. Nielenže svoje mladé kolegyne oboznámil so stavom ich vlastných prsníkov, ale zároveň sa postaral o prvé verejné priznanie sa k inej orientácii.

,,Ty máš Monika také cibule. Lebo to sa delí na štyri skupiny. Arašidy, bobule, cibule a dyne. A ty Rebeka máš už skoro také dyne,” šokoval odvážny manažér. Neskôr ale v dokrútke vyzradil, ako to s ním vlastne je. ,,Akože ja Monike nezvyknem pochváliť prsia a ani žiadnej žene, pretože ja nie som na ženy. Ale brali sme to s humorom, že Monika ich nemá plastové ani dorobené, tak som ju v rámci toho podpichol,” dodal otvorene.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

adam tomek farma

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Farma.markiza, TV Markíza