Diváci jedenástej série Farmy si na divoké scénky nabité vášňou začínajú pomaly zvykať. V každej druhej epizóde sa rieši nejaký románik, pričom najväčším lámačom ženských sŕdc na statku sa stal Radovan Dulin. Situácia je o to zaujímavejšia, že má sympatický východniar doma snúbenicu, o čom až doteraz veľmi hovoriť nechcel.

Rado sa už od prvých dní vo vidieckom sídle správa, akoby bol niekde na dovolenke či prinajmenšom na nekonečnej rozlúčke so slobodou. Mnohým logicky vŕta v hlave myšlienka, ako vlastne fungujú vo vzťahu s priateľkou, ktorú nechal doma.

farma

Mladý odvážlivec bol doteraz na slovo skúpy a na adresu vzťahu s budúcou manželkou sa vyjadril len stručne, pričom zdôraznil, že za bránami farmy je svet úplne iný než tam vonku. V otvorenom rozhovore s kolegami však upresnil veci, ktoré doposiaľ ostávali neobjasnené.

Podľa slov Radovana Dulina je jeho snúbenica nádherná a štíhla kočka, pripomínajúca mu modelku Kristinu Dali, s ktorou sa momentálne na statku pomerne často zbližuje. Jeho láske ale údajne takéto vyčíňanie pred kamerami prekážať nebude, nakoľko mu vraj zábavu v reality show ešte pred odchodom sama odobrila.

farma západ východ

,,Ona to presne vedela, keď sem pôjdem – ja som jej hovoril, že sem majú ísť nejaké pekné baby. Povedala mi, že choď a uži si to, lebo v živote už druhú šancu nedostaneš. Ja keď vyjdem von, tak budem znova ten Rado so svojou snúbenicou,” nečakane sa zdôveril farmársky Casanova, ktorý svoje pôsobenie v súťaži prirovnal k zhýralému pobytu v meste zábavy Las Vegas.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube